Download hier de trainingstijden van Fitaal De Sportlaan. (PDF-bestand)

logo
 Planning fitnesstrainingen Fitaal De Sportlaan
 Dag    Tijd  Training  Zaal  Begeleider
 Maandag  07.30 – 08.30  Fitness  Athena  Chris
 08.30 – 09.30  Fitness  Athena  Chris
 08.45 – 09.45    Fitness  Olympia  Sander
 09.30 – 10.30  Fitness  Athena  Kirsten
 10.00 – 11.00  Fitness  Olympia  Marrit
 10.30 – 11.30  Fitness  Athena  Chris
 14.00 – 15.00  COPD *  Athena  Floor
 16.15 – 17.15  Fitness  Athena  Marc
 17.15 – 18.15  Fitness  Olympia  Marc
 18.45 – 19.45  Fitness  Olympia  Marc
 19.00 - 20.00  Yinyoga  KFT  Rixt
 20.00 - 21.00  Fitness  Olympia

 Leonie

 20.00 – 21.00   Conditie-circuit  Athena  Marc
 20.15 - 21.15  Yinyoga  KFT  Rixt
Dinsdag     07.45 – 08.45  Fitness  Athena  Jeroen
 08.45 – 09.45  Fitness  Athena  Jeroen
 08.45 – 09.45  Yinyoga  KFT  Rixt
 08.45 – 09.45  Fitness  Olympia  Annemarie
 10.00 -  11.00  Fitness  Olympia  Harmen Jan
 10.00 – 11.00  Fitness  Athena  Jeroen
 11.00 – 12.00  Ouderengroep 55+ *  Athena  Harmen Jan
 16.15 – 17.15  Fitness  Athena  Harmen Jan
 18.45 – 19.45  Fitness  Olympia  Harmen Jan
 18.30 – 19.30  Bootcamp  Buiten  Chris
 19.00 - 20.00  ZwangerFit  KFT/ Sparta  Kirsten
 20.00 – 21.00  Fit na de bevalling  KFT/ Sparta  Kirsten
 20.00 – 21.00  Fitness  Olympia  Harmen Jan
 20.00 – 21.00  Conditie-circuit  Athena  Chris
 Woensdag     08.45 – 09.45  Fitness  Olympia  Kirsten
 09.30 – 10.30  Conditie-circuit  Athena  Chris
 10.00 – 11.00  Fitness  Olympia  Kirsten
 15.30 – 16.30  Fitness  Athena  Chris
 16.30 – 17.30  Fitness  Athena  Chris
 18.45 – 19.45  Fitness  Olympia  Sawani
 20.00 – 21.00  Fitness  Olympia  Sawani
 20.00 – 21.00  Fit for Women  Athena/ Sparta  Femke
 Donderdag      08.45 – 09.45  Fitness  Olympia  Kirsten
 09.00 – 10.30  Fitness  Athena  Chris
 10.00 – 11.00  Fitness  Olympia  Kirsten
 10.30 – 11.30  Fitness  Athena  Chris
 14.00 – 15.00  COPD *  Athena  Floor
 16.15 – 17.15  Fitness  Athena  Chris
 17.15 – 18.15  Fitness  Athena  Chris
 18.45 – 19.45  Bootcamp  Buiten  Chris
 18.45 – 19.45  Fitness  Olympia  Ellen
 20.00 – 21.00  Fitness  Olympia  Ellen
Vrijdag             08.45 – 09.45  Fitness         Olympia  Harmen Jan
 08.45 – 09.45  Yinyoga  KFT  Rixt
 10.00 – 11.00  Yinyoga  KFT  Rixt
 10.00 – 11.00  Conditie-circuit  Athena  Chris
 10.00 – 11.00  Fitness  Olympia  Harmen Jan
 10.00 – 11.00  Fibromyalgie  Sparta  Annemarie
 17.15 – 18.15  Fitness  Athena  Kirsten
Zaterdag    08.30 – 10.00  Fitness  Olympia + Athena  Wisselend 

  * Geen regulier bij in plannen
 

pluspraktijk2015